poprzednia strona...

Rowerek trójkołowy Baby Tiger Fly

Dostępność: Mało
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Baby Tiger
 • Cena netto: 196,83 zł 242,10 zł
 • szt.

Cechy:

 • miękkie, wygodne siedzisko umożliwia pokonywanie nawet dłuższych tras – dzięki czemu każdy spacerek jest przyjemnością
 • obrotowe siedzisko umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
 • akcesoria w zestawie: dzwonek, uchwyt na kubek, duży kosz na zakupy za siedziskiem
 • Produkt zgodny z Europejską normą EN 71-1
 • przeznaczony dla dzieci od 9 miesięcy do 5 lat

Zalety:

 • hamulce przy tylnych kołach
 • funkcja wolnego koła – dziecko może pedałować niezależnie od osoby prowadzącej rowerek
 • składany podnóżek dla młodszych dzieci niezbędny na pierwszych wycieczkach
 • duże koła z pianki EVA, nie wymagające pompowania
 • 3-stopniowa regulacja wysokości rączki dla rodzica
 • duży, składany daszek + przewiewna siateczka z tyłu
 • estetyczne wykończenie
 • odpinana barierka z możliwością całkowitego demontażu

Jazda na rowerze to świetny sposób na poznawanie i odkrywanie świata. Rowerek trójkołowy FLY – to idealny wybór, który posłuży dziecku przez wiele lat! Może być pchany przez osobę dorosłą, a gdy Maluszek  podrośnie może jeździć na nim samodzielnie. Obracane siedzisko za pomocą jednego przycisku umożliwia jazdę przodem lub tyłem do kierunku.

Świetny wybór dla dziecka rozpoczynającego swoją przygodę z jazdą na rowerze. Połączenie dobrej jakości materiałów z licznymi regulacjami sprawi, że będzie ulubionym rowerkiem Twojego dziecka na bardzo długo.

Rośnie wraz z Twoim dzieckiem

Liczne regulacje umożliwiają przewożenie zarówno młodszych jak i starszych dzieci. Wszystkie elementy możesz zdejmować, konfigurować, aby odpowiadały potrzebom Twoim i Twojego dziecka. Z łatwością dopasujesz  rowerek trójkołowy FLY do wieku i umiejętności motorycznych Twojego Maluszka!

1 - dziecko powyżej 9 miesięcy - Rowerek jest kierowany przez rodzica. Dziecka ogląda otaczający krajobraz trzymając nóżki na podnóżku, zapewniającym wysoki komfort jazdy. Pasy, barierka i daszek są zamontowane.

2 - dziecko powyżej 18 miesięcy - Rodzic kieruje rowerkiem. Ściągnięty daszek pozwoli maluchowi jeszcze szerzej zobaczyć otaczający świat.

3 - dziecko powyżej 24 miesięcy - Rodzic kontroluje tempo jazdy za pomocą tylnej rączki. Dzięki funkcji „wolnego koła” dziecko może pedałować, ale nie wprowadzać rowerka w ruch. Podnóżek jest złożony. Barierka ochronna i daszek są zdemontowane.

4 - dziecko powyżej 36 miesięcy - Dziecko bez pomocy rodzica samodzielnie steruje rowerkiem. Pasy, barierka ochronna, daszek i rączka dla rodzica są zdemontowane.

Intuicyjnie obracane siedzisko 360 st.

W naszym rowerku trójkołowym FLY możesz ustawić siedzisko przodem lub tyłem do kierunku jazdy w zależności od wieku dziecka. Początkowo masz szkraba na oku, natomiast później to dziecko wyznacza kierunek jazdy obserwując otaczający go świat.  Wystarczy tylko kliknąć przycisk i gotowe!

Wygodne podróżowanie

Duże, nieprzebijane  koła z pianki EVA sprawdzą się na każdej powierzchni.  Rowerek trójkołowy FLY z łatwością pokona wysokie krawężniki oraz nierówne powierzchnie. A dzięki funkcji wolnego koła, mały odkrywca może pedałować, ale to Ty wybierasz kierunek.

Proste sterowanie

Sterujesz rowerkiem dopóki dziecko nie zacznie samodzielnie jeździć. Wysokość rączki możesz dostosować do swojego wzrostu. Nie musisz się garbić, ani czuć się niekomfortowo!  Co ważne, bardzo łatwo możesz ją zdemontować.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo rowerka trójkołowego FLY dbają 2-punktowe pasy z dodatkowym pasem krokowym oraz barierka, która zabezpieczy Twoje dziecko przed przypadkowym wysunięciem z rowerka.  Dodatkowo możliwość jej rozpięcia, ułatwi wkładanie i wyjmowanie mniejszych dzieci. Wysokie oparcie zapewni stabilną pozycje dla kręgosłupa oraz główki Maluszka. Hamulce przy tylnych kołach, zwiększają bezpieczeństwo podczas postojów oraz podczas wkładania i wsiadania dziecka do trójkołowca.

Liczne przydatne akcesoria

Dzwonek to niezbędny gadżet małego rowerzysty, który zasygnalizuje obecność na drodze.

Uchwyt na kubek oraz kosz na zakupy pozwolą zabrać Tobie wszelkie niezbędne drobiazgi na spacer.

Dlaczego rowerki baby tiger?

Baby tiger to młoda, prężnie działająca marka, specjalizująca się w dostarczaniu artykułów dziecięcych.  Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zależy nam, aby każde dziecko, miało zapewnioną możliwość korzystania z bezpiecznych produktów wspierających ich prawidłowy rozwój.

Bo to bezpieczeństwo Twojego malucha.

Bezpieczny i prawidłowy rozwój Twojego Malucha jest dla nas ważny, dlatego każdy produkt testujemy pod kątem zgodności z aktualnymi normami bezpieczeństwa.

Bo to dostępne cenowo produkty

Naszym celem jest dostarczanie produktów w korzystnej cenie i zapewnienie ich dla jak największego grona odbiorców, nie ustępując jednak ich jakości, którą z powodzeniem może konkurować ze znacznie droższymi markami.

Bo to po prostu baby tiger…

Marka wywołująca uśmiech na twarzy Twojego dziecka!